Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XXV kolejka Ligi

Czcionka:

Na kolejkę przed końcem zmagań w halowej piłce nożnej w Strzałkowie tytuł zapewniła sobie drużyna Ergo Hestii Paruszewo. Drugie miejsce na podium na pewno przypadnie Fajnym Chłopakom, a trzecie Warcie Ciążeń.

W pierwszym meczu przedostatniej kolejki Warta ograła Dream Team po dwóch bramkach Pawła Chmury. Spory wpływ na taki wynik miała czerwona kartka dla Krystiana Gabriela, który za niesportowe zachowanie najpierw obejrzał żółty kartonik, a chwilę później za niecenzuralne słowa pod adresem arbitra czerwony. Fajne Chłopaki po wyrównanym meczu ograły z kolei ekipę Kanafy Cienin i zapewniły sobie drugie miejsce na podium halowych zmagań.

Zdziesiątkowany skład z Mielżyna podejmował Koronę Ciosnę. Punkty drugiemu zespołowi dał hat-trick i asysta Łukasz Mikołajczyka. Dwiema bramkami z Mostostalem przegrywał JAH Team, kiedy również dwa gole Wojciecha Deskowskiego pozwoliły odrobić straty i zachować szanse na podium ligi do ostatniej kolejki. Mostostal miał jednak w swoich szeregach Błażeja Adamczyka, który do siatki rywali trafił trzykrotnie dając im zwycięstwo w ostatniej minucie. JAH o zachowanie czwartej lokaty w lidze będzie musiał walczyć do samego końca.

Szybko cztery bramki w meczu z Gałęzewicami stracili Fanatycy z Cienina, a autorem trzech był Tomasz Byczek, który kilka minut później kontuzjowany opuścił boisko. Równie szybko skład z Cienina zdobył trzy gole i na przerwę schodził z jednobramkową stratą do rywali, której w drugiej części meczu nie udało się jednak odrobić.

Ergo Hestia potrzebowało punktu, żeby cieszyć się z triumfu w ligowych rozgrywkach. Ku zaskoczeniu wielu grający bez zmian Orlik był bliski zwycięstwa z liderem i zapewnienia ligowych emocji do samego końca. Ostatecznie jednak Ergo postawiło kropkę nad „i” świętując już dziś zdobycie ligowego tytułu. Ostatnia kolejka rozgrywek już w najbliższą sobotę.

 

Tabela: M, PKT,B+, B-,
1.Ergo Hestia Paruszewo 23 56 88-37
2. Fajne Chłopaki 23 51 84-54
3. Warta Ciążeń 23 46 82-56
4. JAH Team 23 38 86-59
5. Szkółka Drzew Piotrowice 22 36 67-44
6. Mostostal Słupca 23 35 53-49
7. Dream Team Brudzewo 23 33 56-52
8. Orlik Team 24 31 55-58
9. Kanafa Cienin Zaborny 23 30 64-66
10. Relax Śnieżka Mielżyn 22 28 61-63
11. K& L Gałęzewice 23 21 62-89
12. Korona Ciosna 23 20 45-82
13. Fanatycy Cienin 22 7 39-119

 

Król strzelców

34 bramek- Paweł Chmura/Warta Ciążeń/

30 bramek- Mateusz Szczepaniak/JAH Team/

28 bramek- Łukasz Mikołajczyk/Korona Ciosna/

23 bramki- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/ Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/

20 bramek- Borys Michalak/Kanafa Cienin/

19 bramek- Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/

17 bramek- Wojciech Deskowski/JAH Team/

16 bramek- Michał Mielcarek/Szkółka Drzew / Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/ Rafał Budziak/Fanatycy/

14 bramek- Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Piotr Będziewski/Ergo Hestia/Bartosz Czerwiński/Fajne Chłopaki/ Piotr Król/Warta Ciążeń

13 bramek- Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/

12 bramek- / Rafał Bociek/Mielżyn/ Mateusz Ludwiczak/ K&L Gałęzewice/ Sebastian Nowak /JAH Team/ Sławomir Urbaniak/K&L Gałęzewice/ Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/

11 bramek- Dawid Jagodziński/Dream Team/ Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/

10 bramek- Krzysztof Kosmala/Mielżyn/ Dawid Kułaga/Mielżyn/ Arkadiusz Śmiechowski/Fanatycy/ Tomasz Byczek/K&L Gałęzewice/

9 bramek- Szymon Michalak/Kanafa Cienin/ Marcin Dobrowolski/Ergo Hestia /

8 bramek- Krystian Pokrop/Kanafa Cienin/ Dawid Idzik/Szkółka Drzew/ Patryk Wojciński/Ergo Hestia/ Mariusz Bagrowski/Orlik Team/

7 bramek- Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Jakub Wojciechowski/JAH Team/ Dawid Rogacki/Dream Team/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/ Adrian Kociok/Orlik Team/ Bartosz Binkiewicz/JAH Team/ Krystian Gabriel/Dream Team / Damian Michalski/Mielżyn/

6 bramek- Dariusz Majewski/Orlik Team/ Mateusz Ostrowski/Mostostal/ Przemysław Kozłowski/Fajne Chłopaki/ Łukasz Łodziewski/Szkółka Drzew/ Marcin Dziewiątka/Warta Ciążeń/ Bartosz Paszek/Mostostal// Mariusz Kaźmierczak/Ergo Hestia/Łukasz Grzelak/Orlik Team/ J

5 bramek- Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Paweł Michalak/Kanafa Cienin/ akub Waszak/Warta Ciążeń/ Damian Janiak/Dream Team/ Kamil Sobieraj /Orlik Team/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/ Mirosław Marszałkowski/Mostostal/Grzegorz Urbaniak/ K&L Gałęzewice/ Grzegorz Kościelski/Dream Team/

4 bramki- Norbert Podskarbi/Szkółka Drzew/ Piotr Zaborniak/Mielżyn/Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Mateusz Mikołajczyk/Korona Ciosna/ Piotr Matuszewski/Szkółka Drzew/ Damian Jagodziński/Dream Team/ Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/ Andrzej Kasprzyk/Korona Ciosna/ Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Sławomir Madalski/Dream Team// Dawid Kasprowicz/ K&L Gałęzewice/ Błażej Adamczyk/Mostostal// Michał Młodożeniec/Fanatycy/

3 bramki- Piotr Jałoszyński/ K&L Gałęzewice/ Marcin Dudziński/Orlik Team/ Artur Michalak/Ergo Hestia/ Adam Brząkowski/JAH Team/ Łukasz Salski/JAH Team/Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Krystian Ziemski/Kanafa/Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Adam Robaszkiewicz/JAH Team /Michał Rzeźnicki/Fajne Chłopaki/ /Cezary Maciejewski/Szkółka Drzew/

2 bramki- Adrian Matuszewski/Mielżyn/ Robert Gościmski/Korona Ciosna/ Piotr Górny/Mostostal/ Robert Stawicki/K&L Gałęzewice/ Piotr Kaźmierczak/Mielżyn/Kamil Leszczyński/Mostostal/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Mariusz Sapikowski/Warta Ciążeń/Dawid Głowacki/Mostostal/ Tomasz Jagodziński/Mostostal /Maciej Janiak/Fajne Chłopaki/ Krystian Olewski/Korona/Michał Sokołowski/Korona Ciosna /Jakub Młodożeniec/Fanatycy/

1 bramka- Paweł Jarecki/Fanatycy/ Maciej Janiak /Warta Ciążeń/Robert Górny /Ergo Hestia/Tomasz Wiśniewski/Fantatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Łukasz Nowaczyk/Mostostal/ Rafał Mikołajczak/ Mielżyn/ Jakub Tylman/K&L Gałęzewice/Łukasz Czajka/Warta Ciążeń/ Tomasz Wiśniewski/Fanatycy/Bartosz Krygier/Korona Ciosna/ Dawid Przybyła/K&L Gałęzewice/ Marcin Kryszak/Warta Ciążeń/ Marcin Lebioda/Mostostal/ Łukasz Gościniak/Fajne Chłopaki/Daniel Głowacki/Fajne Chłopaki/Tomasz Majchrzak/K&L Gałęzewice/ Przemysław Świątnicki/Kanafa Cienin/Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Adrian Wucki/JAH Team/ Rafał Kulczyński/Fanatycy/Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/Dariusz Górny/Ergo Hestia/ Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Tobiasz Miechowicz/Mielżyn/Jakub Błaszczyk/Mielżyn/ Adrian Kruszyński/Orlik Team/ Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/ Przemysław Głowacki/Orlik Team/Damian Jagodziński/Dream Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia/ Mirosław Balcerowski/Szkółka Drzew/ Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Mateusz Adamski/Fanatycy/ Marcin Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Eryk Szklarek/Szkółka Drzew/ Patryk Kułaga/Mielżyn/Marcin Rosiński/Szkółka Drzew/Patryk Grodzki/Korona Ciosna/Marcin Wykręt/Kanafa/ Jarosław Ossuch/Korona Ciosna/

 

Czerwone kartki:
2- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Arkadiusz Dąbkiewicz /Warta Ciążeń/ Szymon Michalak /Kanafa/ Daniel Andrzejak /Warta Ciążeń/

1- Sławomir Madalski /Dream Team/Kamil Kobzarow /Kanafa Cienin/ Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/ Szymon Michalak/Kanafa Cienin/ Paweł Chmura/Warta Ciążeń/ Damian Mikołajczyk/Dream Team/Grzegorz Urbaniak/K&L Gałęzewice/ Adrian Matuszewski /Mielżyn/ Kamil Tucholski /Szkółka Drzew/ Krystian Gabriel/Dream Team/

 

Żółte kartki:
4- Szymon Michalak /Kanafa/ Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Mateusz Szczepaniak/JAH Team/

3- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Tomasz Jagodziński/Mostostal/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/ Daniel Andrzejak /Warta Ciążeń/ Krystian Gabriel/Dream Team/ Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/

2- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/Borys Michalak/Kanafa Cienin/ Marcin Lebioda/Mostostal/ Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/ Łukasz Salski/JAH Team/ Patryk Dolaciński/Mostostal/ Piotr Łabuz/Fajne Chłopaki/ Rafał Budziak/Fanatycy/ Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Sławomir Madalski/Dram Team/ Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Dawid Knasiewicz/K&L Gałęzewice/ Adrian Matuszewski /Mielżyn/ Dawid Kasprowicz/K&L Gałęzewice/ Wojciech Deskowski/JAH Team/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/

1- Dariusz Górny/Ergo Hestia/Roman Tomczak/ K&L Gałęzewice/ Robert Górny /Ergo Hestia/Artur Nowak/Orlik Team/ Mariusz Bagrowski/Orlik Team/Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Rafał Bociek/Mielżyn/Dawid Pawlak/Orlik Team/ Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/Przemysław Głowacki/Orlik Team/Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Jarosław Ossuch/Korona Ciosna/ Jan Styrcz/Korona Ciosna/ Jakub Wojciechowski/JAH Team/Łukasz Szygenda /Fanatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa/ Waldemar Kwaśniewski/JAH Team/ Marcin Rosiński /Szkółka Drzew/ Robert Gościmski/Korona/ Mariusz Kaźmierczak/Ergo/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/ Piotr Galant /JAH Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia /Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/ Dawid Borowiec /Orlik Team/Dawid Maroszek/Korona Ciosna/Michał Sokołowski/Korona Ciosna/Robert Gościmski/Korona Ciosna/Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/Dawid Głowacki/Mostostal/Kamil Kobzarow /Kanafa/Patryk Kułaga/Mielżyn/ Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/ Dawid Idzik/Szkółka Drzew/Kamil Leszczyński/Mostostal/ Łukasz Duszyński/Szkółka Drzew/Sławomir Urbaniak/K&L/Andrzej Kasprzyk/Korona/ Paweł Chmura/Warta Ciążeń/ Dariusz Kruszyński/Kanafa/ Krystian Pokrop /Kanafa/Mateusz Mikołajczyk/Korona Ciosna/Łukasz Mikołajczyk /Korona Ciosna/

 

XXV kolejka 23.03.2014
Warta Ciążeń – Dream Team Brudzewo 2:1(1:0)
3 min 1:0 Paweł Chmura, 23 min 1:1 Krystian Gabriel, 24 min 2:1 Paweł Chmura,

15 min ż.k. Tomasz Zaradzki/Dream Team/
23 min ż.k. Paweł Chmura/Warta Ciążeń/
23 min ż. k. Krystian Gabriel/Dream Team/
23 min cz.k. Krystian Gabriel/Dream Team/

Fajne Chłopaki – Cienin Zaborny 2:0 (1:0)
7 min 1:0 Sławomir Burdziński, 25 min 2:0 Tomasz Jagodziński,

24 min ż.k Dariusz Kruszyński/Kanafa/
6 min ż.k .Krystian Pokrop /Kanafa/

Korona Ciosna – Śnieżka Relax Mielżyn 4:3 (1:2)
9 min 1:0 Łukasz Mikołajczyk, 11 min 2:0 Łukasz Mikołajczyk, 14 min 1:2 Damian Michalski, 19 min 2:2 Dawid Kułaga, 23 min 3:2 Łukasz Mikołajczyk, 26 min 3:3 Damian Michalski, 27 min 3:4 Jarosław Ossuch,

24 min ż.k. Mateusz Mikołajczyk/Korona Ciosna/
25 min ż.k. Łukasz Mikołajczyk /Korona Ciosna/

JAH Team – Mostostal Słupca 3:4 (0:1)

13 min 0:1 Błażej Adamczyk, 17 min 0:2 Bartosz Paszek, 20 min 1:2 Wojciech Deskowski, 22 min 2:2 Wojciech Deskowski, 25 min 2:3 Błażej Adamczyk, 27 min 3:3 Sebastian Nowak, 28 min 3:4 Błażej Adamczyk

12 min ż. k. Mateusz Szczepaniak/JAH Team/

Fanatycy Cienin -s K&L Gałęzewice 3:5 (3:4)
2 min 0:1 Tomasz Byczek, 3 min 0:2 Tomasz Byczek, 7 min 0:3 Dawid Kasprowicz, 8 min 0:4 Tomasz Byczek, 12 min 1:4 Michał Młodożeniec, 13 min 2:4 Arkadiusz Śmiechowski, 14 min 3:4 Rafał Budziak, 28 min 3:5 Sławomir Urbaniak

20 min ż.k. Jakub Krzysztoń/K&L/

Ergo Hestia Paruszewo – Orlik Team Słupca 4:3 (2:1)
7 min 0:1 Łukasz Grzelak, 9 min 1:1 Mariusz Kaźmierczak, 11 min 2:1 (bramka samobójcza), 30 min 2:2 Mariusz Bagrowski, 21 min 2:3 Remigiusz Maćkowiak, 26 min 3:3 Przemysław Prawucki, 28 min 3:4 Marcin Dobrowolski

20 min ż.k. Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/

Szkółka Drzew- pauza

XXVI kolejka 29.03.2014(sobota)
14:45 K&L Gałęzewice- Ergo Hestia Paruszewo
15:15 Mostostal Słupca – Fanatycy Cienin
15:45 Śnieżka Relax Mielżyn – JAH Team
16:15 Cienin Zaborny – Korona Ciosna
16:45 Dream Team Brudzewo – Fajne Chłopaki
17:15 Szkółka Drzew – Warta Ciążeń
Orlik Team Słupca -pauza

info W.Lisiak

XXV kolejka Ligi

Utworzono dnia 23.03.2014, 21:42

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny