Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XXIV kolejka Ligi

Czcionka:

Na ostatniej prostej jest już Strzałkowska Liga Halowej Piłki Nożnej. Mimo długiego sezonu zawodnicy niektórych drużyn nie odpuszczają swoim rywalom.

Po dwóch bramkach Rafała Budziaka Fanatycy 1:2 prowadzili z Orlikiem, któremu jednak punkt uratował Adrian Kociok, a także Dawid Borowiec, który w ostatnich sekundach wybronił stuprocentową sytuację rywali.

JAH Team mimo, że spokojnie powiększał prowadzenie w meczu z Gałęzewicami, to jednak nie obyło się bez nerwów. Przewaga szybko została zmniejszona przez rywali JAH-a, którzy na przerwę schodzili przegrywając zaledwie 2:3. Ostatecznie to jednak ich przeciwnicy postawili kropkę nad „i” zasłużenie wygrywając 5:7. 

Mimo wielu zmarnowanych sytuacji Mostostal zwycięsko wyszedł z pojedynku z Koroną Ciosną. Zebrany na ostatnią chwilę skład z Mielżyna spotkanie z fajnymi Chłopakami rozpoczął w czwórkę i po kontuzji jednego ze swoich graczy w takim samym składzie mecz kończył. Fajni mimo, że osłabieni, to jak na w-ce lidera przystało pewnie zgarnęli trzy punkty. 

Walki, a nawet krwi nie brakowało w starciu Warty i Kanafy. Pewne i wysokie prowadzenie uzyskane przez warciarzy dzięki hat-trickowi Pawła Chmury pozwoliło ustawić im mecz i wygrać pewnie 1:5. W ostatnim meczu kolejki Dream Team Brudzewo zremisował ze Szkółką Drzew 3:3. 

Tabela: M, PKT,B+, B-,

1.Ergo Hestia Paruszewo 22 53 84-34

2. Fajne Chłopaki 22 48 82-54

3. Warta Ciążeń 22 43 80-55

4. JAH Team 22 38 83-55

5. Szkółka Drzew Piotrowice 22 36 67-44

6. Dream Team Brudzewo 22 33 55-50

7. Mostostal Słupca 22 32 49-46

8. Orlik Team 23 31 52-54

9. Kanafa Cienin Zaborny 22 30 64-64

10. Relax Śnieżka Mielżyn 21 28 58-59

11. K& L Gałęzewice 22 18 57-86

12. Korona Ciosna 22 17 41-79

13. Fanatycy Cienin 21 7 36-114

Król strzelców

32 bramek- Paweł Chmura/Warta Ciążeń/

30 bramek- Mateusz Szczepaniak/JAH Team/

25 bramek- Łukasz Mikołajczyk/Korona Ciosna/ 

23 bramki- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/ 

22 bramki- Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/

20 bramek- Borys Michalak/Kanafa Cienin/

19 bramek- Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/

16 bramek- Michał Mielcarek/Szkółka Drzew / Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/

15 bramek- Rafał Budziak/Fanatycy/ Wojciech Deskowski/JAH Team/ 

14 bramek- Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Piotr Będziewski/Ergo Hestia// Bartosz Czerwiński/Fajne Chłopaki/ Piotr Król/Warta Ciążeń 

13 bramek- Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/ 

12 bramek- / Rafał Bociek/Mielżyn/ Mateusz Ludwiczak/ K&L Gałęzewice/  Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/

 

11 bramek- Dawid Jagodziński/Dream Team/ Sebastian Nowak /JAH Team// Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/ Sławomir Urbaniak/K&L Gałęzewice/

10 bramek- Krzysztof Kosmala/Mielżyn/Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/

9 bramek- Dawid Kułaga/Mielżyn/ Szymon Michalak/Kanafa Cienin/  Arkadiusz Śmiechowski/Fanatycy/

8 bramek- Marcin Dobrowolski/Ergo Hestia / Krystian Pokrop/Kanafa Cienin/ Dawid Idzik/Szkółka Drzew/ Patryk Wojciński/Ergo Hestia/

7 bramek- Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Jakub Wojciechowski/JAH Team/ Dawid Rogacki/Dream Team/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/ Adrian Kociok/Orlik Team/ Mariusz Bagrowski/Orlik Team/ Bartosz Binkiewicz/JAH Team/ Tomasz Byczek/K&L Gałęzewice/

6 bramek-  Krystian Gabriel/Dream Team / Dariusz Majewski/Orlik Team/ Mateusz Ostrowski/Mostostal/ Przemysław Kozłowski/Fajne Chłopaki/ Łukasz Łodziewski/Szkółka Drzew/ Damian Michalski/Mielżyn/ Marcin Dziewiątka/Warta Ciążeń/

5 bramek-   Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Paweł Michalak/Kanafa Cienin/ Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Jakub Waszak/Warta Ciążeń/ Damian Janiak/Dream Team/ Kamil Sobieraj /Orlik Team/  Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/ Mirosław Marszałkowski/Mostostal/ Mariusz Kaźmierczak/Ergo Hestia/ Bartosz Paszek/Mostostal/ Grzegorz Urbaniak/ K&L Gałęzewice/ Grzegorz Kościelski/Dream Team/

4 bramki-  Norbert Podskarbi/Szkółka Drzew/  Piotr Zaborniak/Mielżyn/Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Mateusz Mikołajczyk/Korona Ciosna/  Piotr Matuszewski/Szkółka Drzew/ Damian Jagodziński/Dream Team/ Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/ Andrzej Kasprzyk/Korona Ciosna/ Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Sławomir Madalski/Dream Team/

3 bramki-   Piotr Jałoszyński/ K&L Gałęzewice/ Marcin Dudziński/Orlik Team/ Artur Michalak/Ergo Hestia/ Adam Brząkowski/JAH Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Michał Młodożeniec/Fanatycy/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Krystian Ziemski/Kanafa/ Dawid Kasprowicz/ K&L Gałęzewice/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Adam Robaszkiewicz/JAH Team /Michał Rzeźnicki/Fajne Chłopaki/ /Cezary Maciejewski/Szkółka Drzew/ Błażej Adamczyk/Mostostal/

2 bramki- Adrian Matuszewski/Mielżyn/ Robert Gościmski/Korona Ciosna/  Piotr Górny/Mostostal/ Robert Stawicki/K&L Gałęzewice/ Piotr Kaźmierczak/Mielżyn/Kamil Leszczyński/Mostostal/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Mariusz Sapikowski/Warta Ciążeń/Dawid Głowacki/Mostostal/ Tomasz Jagodziński/Mostostal /Maciej Janiak/Fajne Chłopaki/ Krystian Olewski/Korona/Michał Sokołowski/Korona Ciosna /Jakub Młodożeniec/Fanatycy/

1 bramka-  Paweł Jarecki/Fanatycy/ Maciej Janiak /Warta Ciążeń/Robert Górny /Ergo Hestia/Tomasz Wiśniewski/Fantatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Łukasz Nowaczyk/Mostostal/ Rafał Mikołajczak/ Mielżyn/   Jakub Tylman/K&L Gałęzewice/Łukasz Czajka/Warta Ciążeń/ Tomasz Wiśniewski/Fanatycy/Bartosz Krygier/Korona Ciosna/ Dawid Przybyła/K&L Gałęzewice/ Marcin Kryszak/Warta Ciążeń/ Marcin Lebioda/Mostostal/ Łukasz Gościniak/Fajne Chłopaki/Daniel Głowacki/Fajne Chłopaki/Tomasz Majchrzak/K&L Gałęzewice/ Przemysław Świątnicki/Kanafa Cienin/Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Adrian Wucki/JAH Team/ Rafał Kulczyński/Fanatycy/Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/Dariusz Górny/Ergo Hestia/ Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Tobiasz Miechowicz/Mielżyn/Jakub Błaszczyk/Mielżyn/ Adrian Kruszyński/Orlik Team/ Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/ Przemysław Głowacki/Orlik Team/Damian Jagodziński/Dream Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia/ Mirosław Balcerowski/Szkółka Drzew/ Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Mateusz Adamski/Fanatycy/ Marcin Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Eryk Szklarek/Szkółka Drzew/ Patryk Kułaga/Mielżyn/Marcin Rosiński/Szkółka Drzew/Patryk Grodzki/Korona Ciosna/Marcin Wykręt/Kanafa/

 

Czerwone kartki:

2- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Arkadiusz Dąbkiewicz /Warta Ciążeń/ Szymon Michalak /Kanafa/ Daniel Andrzejak /Warta Ciążeń/

1- Sławomir Madalski /Dream Team/Kamil Kobzarow /Kanafa Cienin/ Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/  Szymon Michalak/Kanafa Cienin/ Paweł Chmura/Warta Ciążeń/ Damian Mikołajczyk/Dream Team/Grzegorz Urbaniak/K&L Gałęzewice/ Adrian Matuszewski /Mielżyn/ Kamil Tucholski /Szkółka Drzew/

Żółte kartki: 

4- Szymon Michalak /Kanafa/ Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/

3- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Tomasz Jagodziński/Mostostal/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/ Daniel Andrzejak /Warta Ciążeń/ Mateusz Szczepaniak/JAH Team/

2- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/Borys Michalak/Kanafa Cienin/  Marcin Lebioda/Mostostal/ Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/ Łukasz Salski/JAH Team/ Patryk Dolaciński/Mostostal/ Piotr Łabuz/Fajne Chłopaki/ Rafał Budziak/Fanatycy/ Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Sławomir Madalski/Dram Team/ Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Krystian Gabriel/Dream Team/Dawid Knasiewicz/K&L Gałęzewice/ Adrian Matuszewski /Mielżyn/ Dawid Kasprowicz/K&L Gałęzewice/ Wojciech Deskowski/JAH Team/ / Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/

1- Dariusz Górny/Ergo Hestia/Roman Tomczak/ K&L Gałęzewice/ Robert Górny /Ergo Hestia/Artur Nowak/Orlik Team/  Mariusz Bagrowski/Orlik Team/Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Rafał Bociek/Mielżyn/Dawid Pawlak/Orlik Team/  Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/Przemysław Głowacki/Orlik Team/Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Jarosław Ossuch/Korona Ciosna/ Jan Styrcz/Korona Ciosna/ Jakub Wojciechowski/JAH Team/Łukasz Szygenda /Fanatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa/ Waldemar Kwaśniewski/JAH Team/ Marcin Rosiński /Szkółka Drzew/ Robert Gościmski/Korona/ Mariusz Kaźmierczak/Ergo/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/ Piotr Galant /JAH Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia /Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/ Dawid Borowiec /Orlik Team/Dawid Maroszek/Korona Ciosna/Michał Sokołowski/Korona Ciosna/Robert Gościmski/Korona Ciosna/Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/Dawid Głowacki/Mostostal/Kamil Kobzarow /Kanafa/Patryk Kułaga/Mielżyn/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/ Dawid Idzik/Szkółka Drzew/Kamil Leszczyński/Mostostal/ Łukasz Duszyński/Szkółka Drzew/Sławomir Urbaniak/K&L/Andrzej Kasprzyk/Korona/

 

XXIV kolejka 16.03.2014

Orlik Team Słupca - Fanatycy Cienin 2:2 (1:0)

2 min 1:0 Mariusz Bagrowski, 16 min 1:1 Rafał Budziak, 17 min 1:2 Rafał Budziak, 28 min 2:2 Adrian Kociok, 

K&L Gałęzewice - JAH Team 5:7 (2:3) 

2 min 0:1 Mateusz Szczepaniak, 5 min 0:2 Mateusz Szczepaniak, 7 min 0:3 Wojciech Deskowski, 10 min 1:3 Sławomir Urbaniak, 13 min 2:3 Grzegorz Urbaniak, 16 min 3:3 Tomasz Byczek, 18 min 3:4 Mateusz Szczepaniak, 19 min 3:5 Wojciech Deskowski, 23 min 3:6 Bartosz Binkiewicz, 24 min 4:6 Sławomir Urbaniak, 28 min 4:7 Bartosz Binkiewicz, 28 min 5:7 Tomasz Byczek

27 min ż. k. Sławomir Urbaniak /K&L/

27 min ż. k. Mateusz Szczepaniak/JAH Team/

 

Mostostal Słupca - Korona Ciosna  2:1 (0:0)

17 min 1:0 Krzysztof Ratajczyk, 25 min 2:0 Błażej Paszek, 28 min 2:1 Łukasz Mikołajczyk

16 min ż. k. Andrzej Kasprzyk/Korona Ciosna/

 

Śnieżka Relax Mielżyn - Fajne Chłopaki 1:6 (1:1)

7 min 1:0 Damian Michalski, 12 min 1:1 Sławomir Burdziński, 16 min 1:2 Sławomir Burdziński, 22 min 1:3 Daniel Grobelny, 24 min 1:4 Daniel Grobelny, 26 min 1:5 Bartosz Czerwiński, 28 min 1:6 Sławomir Burdziński

 

Cienin Zaborny -Warta Ciążeń 1:5  (0:4)

5 min 0:1 Paweł Chmura, 7 min 0:2  Paweł Chmura, 9 min 0:3 Paweł Chmura, 13 min 0:4 Piotr Król, 19 min 1:4 Marcin Wykręt, 21 min 1:5 Marcin Dziewiątka 

 

Dream Team Brudzewo -Szkółka Drzew 2:2 (0:1)

11 min 0:1 Michał Andrzejewski, 16 min 0:2 Łukasz Łodziewski, 19 min 1:2 Grzegorz Kościelski, 22 min 2:2 Sławomir Madalski

22 min cz.k. Kamil Tucholski /Szkółka Drzew/

Ergo Hestia Paruszewo-pauza

 

XII kolejka 23.03.2014

13:15 Warta Ciążeń - Dream Team Brudzewo

13:45 Fajne Chłopaki - Cienin Zaborny

14:15 Korona Ciosna - Śnieżka Relax Mielżyn

14:45 JAH Team - Mostostal Słupca

15:15 Fanatycy Cienin -s K&L Gałęzewice

15:45  Ergo Hestia Paruszewo - Orlik Team Słupca

Szkółka Drzew- pauza

(info, foto W.Lisiak)

XXIV kolejka Ligi

Utworzono dnia 16.03.2014, 19:29

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Październik 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny