Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XXIII kolejka Ligi

Czcionka:

XXIII kolejka Ligi za nami

Sensacja była o krok w meczu zespołów z dwóch skrajnych pozycji  tabeli Strzałkowskiej Ligi Halowej. Fanatycy byli bliscy urwania punktów ekipie Ergo Hestii, jednak zabrakło im zimnej krwi pod bramką rywali.

W pierwszym meczu dzięki wygranej ze Szkółką Drzew do górnej części tabeli gwarantującej grę w przyszłorocznej I lidze trafiła ekipa Kanafy Cienin. Kiedy wszyscy czekali na bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek Warty Ciążeń i Mielżyna okazało się, że ekipa Relax Śnieżki po raz drugi w tym sezonie na meczu się nie pojawi.  Warta otrzymała zatem walkowera, a niedzielny relaks Śnieżki będzie ją kosztował zapłacenie regulaminowej kary w wysokości 100 zł. Mielżyn płacić oczywiście nie musi, jednak w taki wypadku zgodne z zasadami zostanie usunięty z ligi. 

Fajne Chłopaki już 4 minuty po rozpoczęciu meczu z Mostostalem mieli swojego rywala na deskach wygrywając 3:0. Okazało się, ze prowadzenia nie oddali i  pewnie wygrali kolejny mecz 5:1. Od dna lekko odbiła się  Korona Ciosna, która zdobyła swoje pierwsze od dłuższego czasu zwycięstwo ogrywając Gałęzewice. Strzelecką niemoc przełamał również Łukasz Mikołajczyk, który zdobył w tym meczu cztery bramki. 

JAH Team długo prowadził grę w meczu z Orlikiem, jednak gola nie potrafił zdobyć. W końcu kiedy do bramki trafił, to chwilę później Orlik doprowadził do wyrównania. Tuż przed tą sytuacją rzut karny obronił jednak Piotr Galant. JAH postawił wszystko na jedną kartę w miejsce bramkarza wpuszczając zawodnika z pola. Błąd w wyprowadzeniu piłki sprawił jednak, że futbolówkę do pustej bramki skierował Remigiusz Maćkowiak zapewniając Orlikowi komplet punktów. 

Sensacja wisiała na włosku w meczu Fanatyków Ergo Hesti. Zawodnicy lidera długo nie mogli zdobyć prowadzenia, a kiedy już strzelili dwa gole wtedy kontaktową bramkę zaliczyli Fanatycy. Cały mecz był bardzo emocjonujący, a grający zaledwie z jednym zawodnikiem rezerwowym piłkarze z Cienina dzielnie odpierali ataki swoich rywali. Przy stanie 3:2 dla Ergo w samej końcówce Fanatycy mogli uratować cenny remis, jednak pod bramką rywali zabrakło im zimnej krwi. Mimo to postawa ostatniego w tabeli zespołu była godna podziwu. 

Tabela: M, PKT,B+, B-,

1.Ergo Hestia Paruszewo 22 53 84-34

2. Fajne Chłopaki 21 45 76-53

3. Warta Ciążeń 21 40 75-53

4. Szkółka Drzew Piotrowice 21 35 65-42

5. JAH Team 21 35 76-50

6. Dream Team Brudzewo 21 32 53-48

7. Kanafa Cienin Zaborny 21 30 63-59

8. Orlik Team 22 30 50-52

9. Mostostal Słupca 21 29 47-45

10. Relax Śnieżka Mielżyn 20 28 57-54

11. K& L Gałęzewice 21 18 52-79

12. Korona Ciosna 21 17 40-77

13. Fanatycy Cienin 20 6 34-112

 

Król strzelców

29 bramek- Paweł Chmura/Warta Ciążeń/

27 bramki- Mateusz Szczepaniak/JAH Team/

24 bramki- Łukasz Mikołajczyk/Korona Ciosna/ 

23 bramki- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/ 

20 bramek- Borys Michalak/Kanafa Cienin/

19 bramek- Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/

18 bramek- Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/

16 bramek- Michał Mielcarek/Szkółka Drzew / 

15 bramek- Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/

14 bramek- Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Piotr Będziewski/Ergo Hestia/

13 bramek- Rafał Budziak/Fanatycy/ Wojciech Deskowski/JAH Team/ Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Piotr Król/Warta Ciążeń / Bartosz Czerwiński/Fajne Chłopaki/ 

12 bramek- / Rafał Bociek/Mielżyn/ Mateusz Ludwiczak/ K&L Gałęzewice/  Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/

11 bramek- Dawid Jagodziński/Dream Team/ Sebastian Nowak /JAH Team// Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/

10 bramek- Krzysztof Kosmala/Mielżyn/Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/

9 bramek- Dawid Kułaga/Mielżyn/ Szymon Michalak/Kanafa Cienin/ Sławomir Urbaniak/K&L Gałęzewice/ Arkadiusz Śmiechowski/Fanatycy/

8 bramek- Marcin Dobrowolski/Ergo Hestia / Krystian Pokrop/Kanafa Cienin/ Dawid Idzik/Szkółka Drzew/ Patryk Wojciński/Ergo Hestia/

7 bramek- Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Jakub Wojciechowski/JAH Team/ Dawid Rogacki/Dream Team/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/ 

6 bramek-  Krystian Gabriel/Dream Team / Dariusz Majewski/Orlik Team/ Mateusz Ostrowski/Mostostal/ Mariusz Bagrowski/Orlik Team/ Adrian Kociok/Orlik Team/ Przemysław Kozłowski/Fajne Chłopaki/ Łukasz Łodziewski/Szkółka Drzew/ 

5 bramek-   Tomasz Byczek/K&L Gałęzewice/ Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Paweł Michalak/Kanafa Cienin/ Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Jakub Waszak/Warta Ciążeń/ Damian Janiak/Dream Team/ Kamil Sobieraj /Orlik Team/ Marcin Dziewiątka/Warta Ciążeń/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/ Damian Michalski/Mielżyn/ Mirosław Marszałkowski/Mostostal/ Bartosz Binkiewicz/JAH Team/Mariusz Kaźmierczak/Ergo Hestia/

4 bramki-  Norbert Podskarbi/Szkółka Drzew/  Piotr Zaborniak/MielżynPrzemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Grzegorz Kościelski/Dream Team/ Grzegorz Urbaniak/ K&L Gałęzewice/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Bartosz Paszek/Mostostal/ Mateusz Mikołajczyk/Korona Ciosna/  Piotr Matuszewski/Szkółka Drzew/ Damian Jagodziński/Dream Team/ Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/ Andrzej Kasprzyk/Korona Ciosna/

3 bramki-   Piotr Jałoszyński/ K&L Gałęzewice/ Marcin Dudziński/Orlik Team/ Artur Michalak/Ergo Hestia/ Adam Brząkowski/JAH Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Michał Młodożeniec/Fanatycy/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Krystian Ziemski/Kanafa/ Dawid Kasprowicz/ K&L Gałęzewice/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Sławomir Madalski/Dream Team/ Adam Robaszkiewicz/JAH Team /Michał Rzeźnicki/Fajne Chłopaki/ Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/Cezary Maciejewski/Szkółka Drzew/ Błażej Adamczyk/Mostostal/

2 bramki- Adrian Matuszewski/Mielżyn/ Robert Gościmski/Korona Ciosna/  Piotr Górny/Mostostal/ Robert Stawicki/K&L Gałęzewice/ Piotr Kaźmierczak/Mielżyn/Kamil Leszczyński/Mostostal/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Mariusz Sapikowski/Warta Ciążeń/Dawid Głowacki/Mostostal/ Tomasz Jagodziński/Mostostal /Maciej Janiak/Fajne Chłopaki/ Krystian Olewski/Korona/Michał Sokołowski/Korona Ciosna /Jakub Młodożeniec/Fanatycy/

1 bramka-  Paweł Jarecki/Fanatycy/ Maciej Janiak /Warta Ciążeń/Robert Górny /Ergo Hestia/Tomasz Wiśniewski/Fantatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Łukasz Nowaczyk/Mostostal/ Rafał Mikołajczak/ Mielżyn/   Jakub Tylman/K&L Gałęzewice/Łukasz Czajka/Warta Ciążeń/ Tomasz Wiśniewski/Fanatycy/Bartosz Krygier/Korona Ciosna/ Dawid Przybyła/K&L Gałęzewice/ Marcin Kryszak/Warta Ciążeń/ Marcin Lebioda/Mostostal/ Łukasz Gościniak/Fajne Chłopaki/Daniel Głowacki/Fajne Chłopaki/Tomasz Majchrzak/K&L Gałęzewice/ Przemysław Świątnicki/Kanafa Cienin/Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Adrian Wucki/JAH Team/ Rafał Kulczyński/Fanatycy/Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/Dariusz Górny/Ergo Hestia/ Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Tobiasz Miechowicz/Mielżyn/Jakub Błaszczyk/Mielżyn/ Adrian Kruszyński/Orlik Team/ Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/ Przemysław Głowacki/Orlik Team/Damian Jagodziński/Dream Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia/ Mirosław Balcerowski/Szkółka Drzew/ Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Mateusz Adamski/Fanatycy/ Marcin Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Eryk Szklarek/Szkółka Drzew/ Patryk Kułaga/Mielżyn/Marcin Rosiński/Szkółka Drzew/Patryk Grodzki/Korona Ciosna/

 

Czerwone kartki:

2- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Arkadiusz Dąbkiewicz /Warta Ciążeń/ Szymon Michalak /Kanafa/ Daniel Andrzejak /Warta Ciążeń/

1- Sławomir Madalski /Dream Team/Kamil Kobzarow /Kanafa Cienin/ Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/  Szymon Michalak/Kanafa Cienin/ Paweł Chmura/Warta Ciążeń/ Damian Mikołajczyk/Dream Team/Grzegorz Urbaniak/K&L Gałęzewice/ Adrian Matuszewski /Mielżyn/

 

Żółte kartki: 

4- Szymon Michalak /Kanafa/ Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/

3- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Tomasz Jagodziński/Mostostal/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/ Daniel Andrzejak /Warta Ciążeń/

2- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/Borys Michalak/Kanafa Cienin/  Marcin Lebioda/Mostostal/ Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/ Łukasz Salski/JAH Team/ Patryk Dolaciński/Mostostal/Mateusz Szczepaniak/JAH Team/Piotr Łabuz/Fajne Chłopaki/ Rafał Budziak/Fanatycy/ Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Sławomir Madalski/Dram Team/ Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Krystian Gabriel/Dream Team/Dawid Knasiewicz/K&L Gałęzewice/ Adrian Matuszewski /Mielżyn/ Dawid Kasprowicz/K&L Gałęzewice/ Wojciech Deskowski/JAH Team/ / Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/

1- Dariusz Górny/Ergo Hestia/Roman Tomczak/ K&L Gałęzewice/ Robert Górny /Ergo Hestia/Artur Nowak/Orlik Team/  Mariusz Bagrowski/Orlik Team/Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Rafał Bociek/Mielżyn/Dawid Pawlak/Orlik Team/  Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/Remigiusz Maćkowiak/Orlik TeamPrzemysław Głowacki/Orlik Team/Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Jarosław Ossuch/Korona Ciosna/ Jan Styrcz/Korona Ciosna/ Jakub Wojciechowski/JAH Team/Łukasz Szygenda /Fanatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa/ Waldemar Kwaśniewski/JAH Team/ Marcin Rosiński /Szkółka Drzew/ Robert Gościmski/Korona/ Mariusz Kaźmierczak/Ergo/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/ Piotr Galant /JAH Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia /Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/ Dawid Borowiec /Orlik Team/Dawid Maroszek/Korona Ciosna/Michał Sokołowski/Korona Ciosna/Robert Gościmski/Korona Ciosna/Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/Dawid Głowacki/Mostostal/Kamil Kobzarow /Kanafa/Patryk Kułaga/Mielżyn/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/ Dawid Idzik/Szkółka Drzew/Kamil Leszczyński/Mostostal/ Łukasz Duszyński/Szkółka Drzew/

 

XXIII kolejka 09.03.2014

Szkółka Drzew-Kanafa Cienin  1:4 (0:2)

4 min 0:1 Borys Michalak, 12 min 0:2 Szymon Michalak, 21 min 1:2 Czarek Maciejewski, 22 min 1:3 Szymon Michalak, 26 min 1:4 Szymon Stawowy 

24 min ż. k. Łukasz Duszyński/Szkółka Drzew/

 

Warta Ciążeń-Mielżyn 3:0 (w.o)

 

Fajne Chłopaki-Mostostal 5:1 (2:1)

3 min 1:0 Sławomir Burdziński, 3 min 2:0 Danel Grobelny, 4 min 3:0 Tomasz Jagodziński, 23 min 4:0 Sławomir Burdziński, 26 min 5:0 Bartosz Czerwiński, 28 min 5:1 Błażej Adamczyk

 

Korona Ciosna-K&L Gałęzewice  6:2 (2:1)

6 min 0:1 Sławomir Urbaniak, 8 min 1:1 Łukasz Mikołajczyk, 14 min 2:1 Andrzej Kasprzyk, 16 min 3:1 Łukasz Mikołajczyk, 22 min 3:2 Sławomir Urbaniak, 25 min 4:2 Patryk Grodzki, 27 min 5:2 Łukasz Mikołajczyk, 28 min 6:2 Łukasz Mikołajczyk, 

16 min ż. k. Dawid Kasprowicz/Gałęzewice/

26 min ż. k. Jakub Krzysztoń/Gałęzewice/

 

JAH Team-Orlik Team 1:2 (0:0)

20 min 1:0 Mateusz Szczepaniak, 22 min 1:1 Remigiusz Maćkowiak, 26 min 1:2 Remigiusz Maćkowiak, 

21 min ż. k. Wojciech Deskowski/JAH Team/

 

Ergo Hestia –Fanatycy 3:2 (2:1)

4 min 1:0 Patryk Wojciński, 5 min 2;0 Mariusz Kaźmierczak, 8 min 2:1 Arkadiusz Śmiechowski, 26 min 3:1 Rafał Kaźmierczak, 27 min 3:2 Jakub Młodożeniec 

Dream Team Brudzewo-pauza

 

XXIV kolejka 16.03.2014

13:15 Orlik Team Słupca vs Fanatycy Cienin

13:45 K&L Gałęzewice vs JAH Team

14:15 Mostostal Słupca vs Korona Ciosna

14:45 Śnieżka Relax Mielżyn vs Fajne Chłopaki

15:15 Cienin Zaborny vs Warta Ciążeń

15:45 Dream Team Brudzewo vs Szkółka Drzew

Ergo Hestia Paruszewo-pauza


(info i foto W.Lisiak)

XXIII kolejka Ligi

Utworzono dnia 11.03.2014, 17:31

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny