Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XXII kolejka Ligi

Czcionka:

XXII walka o punkty

Dwa wysokie remisy padły w XXII kolejce strzałkowskiej halówki. Bramek podczas sobotnich spotkań zdecydowanie jednak nie zabrakło. 

Bezbramkowy remis długo utrzymywał się w meczu JAH Teamu i Ergo Hestii. Wynik w drugiej połowie otworzył Mateusz Szczepaniak, który zaraz potem podwyższył prowadzenia na 2:0. Mimo tego Ergo trafiło trzykrotnie, a kiedy wydawało się, że lider zgranie komplet punktów remis JAH-owi uratował Bartosz Binkiewicz. 

Takim samym wynikiem zakończyło się starcie Orlika i Korony Ciosny. Punkt swojej drużynie zapewnił Andrzej Kasprzyk, który z około jedenastu metrów strzelił widowiskowego gola wprost w okienko bramki swoich rywali. Bez większych problemów Fajne Chłopaki ograły dużo niżej notowane Gałęzewice 6:1. 

Na najniższym stopniu podium umocniła się za to Warta Ciążeń, która rozgrywała nerwowy mecz z Mostostalem. Emocje zaczęły się przy prowadzeniu Warciarzy 2:0, kiedy Mostostal zdobył gola kontaktowego. Wynik ustalił jednak Paweł Chmura, a zespół z Ciążenia wygrał 3:1. 

Grający po raz kolejny bez zawodników rezerwowych Mielżyn został rozbity przez Szkółkę Drzew 5:1. Również wysokie zwycięstwo z Dream Teamem odnieśli zawodnicy Kanafy, którzy strzelili swoim rywalom sześć bramek tracąc przy tym zaledwie trzy, których autorem był Damian Jagodziński. 

 

Tabela: M, PKT,B+, B-,

1.Ergo Hestia Paruszewo 21 50 81-32

2. Fajne Chłopaki 20 42 71-52

3. Warta Ciążeń 20 37 72-53

4. Szkółka Drzew Piotrowice 20 35 64-38

5. JAH Team 20 35 75-48

6. Dream Team Brudzewo 21 32 53-48

7. Mostostal Słupca 20 29 46-40

8. Relax Śnieżka Mielżyn 19 28 57-51

9. Kanafa Cienin Zaborny 20 27 59-58

10. Orlik Team 21 27 48-51

11. K& L Gałęzewice 20 18 50-73

12. Korona Ciosna 20 14 34-75

13. Fanatycy Cienin 19 6 32-109

 

Król strzelców

29 bramek- Paweł Chmura/Warta Ciążeń/

26 bramki- Mateusz Szczepaniak/JAH Team/

22 bramki- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/ 

20 bramek- Łukasz Mikołajczyk/Korona Ciosna/ 

19 bramek- Borys Michalak/Kanafa Cienin/

18 bramek- Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/

17 bramek- Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/

16 bramek- Michał Mielcarek/Szkółka Drzew / 

15 bramek- Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/

14 bramek- Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Piotr Będziewski/Ergo Hestia/

13 bramek- Rafał Budziak/Fanatycy/ Wojciech Deskowski/JAH Team/ Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Piotr Król/Warta Ciążeń / 

12 bramek- / Rafał Bociek/Mielżyn/ Mateusz Ludwiczak/ K&L Gałęzewice/ Bartosz Czerwiński/Fajne Chłopaki/ 

11 bramek- Dawid Jagodziński/Dream Team/ Sebastian Nowak /JAH Team / Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/

10 bramek- Krzysztof Kosmala/Mielżyn/Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/

9 bramek- / Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/ Dawid Kułaga/Mielżyn/

8 bramek- Marcin Dobrowolski/Ergo Hestia / Krystian Pokrop/Kanafa Cienin/ Dawid Idzik/Szkółka Drzew/ Arkadiusz Śmiechowski/Fanatycy/

7 bramek- Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Szymon Michalak/Kanafa Cienin/  Jakub Wojciechowski/JAH Team/ Dawid Rogacki/Dream Team/ Patryk Wojciński/Ergo Hestia/ Sławomir Urbaniak/K&L Gałęzewice/

6 bramek-  Krystian Gabriel/Dream Team / Dariusz Majewski/Orlik Team/ Mateusz Ostrowski/Mostostal/ Mariusz Bagrowski/Orlik Team/ Adrian Kociok/Orlik Team/ Przemysław Kozłowski/Fajne Chłopaki/ Łukasz Łodziewski/Szkółka Drzew/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/ 

5 bramek-   Tomasz Byczek/K&L Gałęzewice/ Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Paweł Michalak/Kanafa Cienin/ Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Jakub Waszak/Warta Ciążeń/ Damian Janiak/Dream Team/ Kamil Sobieraj /Orlik Team/ Marcin Dziewiątka/Warta Ciążeń/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/ Damian Michalski/Mielżyn/ Mirosław Marszałkowski/Mostostal/ Bartosz Binkiewicz/JAH Team/

4 bramki-  Norbert Podskarbi/Szkółka Drzew/  Piotr Zaborniak/Mielżyn/ Mariusz Kaźmierczak/Ergo Hestia/ Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Grzegorz Kościelski/Dream Team/ Grzegorz Urbaniak/ K&L Gałęzewice/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Bartosz Paszek/Mostostal/ Mateusz Mikołajczyk/Korona Ciosna/  Piotr Matuszewski/Szkółka Drzew/ Damian Jagodziński/Dream Team/ Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/

3 bramki-   Piotr Jałoszyński/ K&L Gałęzewice/ Marcin Dudziński/Orlik Team/ Artur Michalak/Ergo Hestia/ Adam Brząkowski/JAH Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Michał Młodożeniec/Fanatycy/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Krystian Ziemski/Kanafa/ Dawid Kasprowicz/ K&L Gałęzewice/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Sławomir Madalski/Dream Team/ Adam Robaszkiewicz/JAH Team Andrzej Kasprzyk/Korona Ciosna/ Michał Rzeźnicki/Fajne Chłopaki/

2 bramki- Adrian Matuszewski/Mielżyn/ Robert Gościmski/Korona Ciosna/  Piotr Górny/Mostostal/ Robert Stawicki/K&L Gałęzewice/ Piotr Kaźmierczak/Mielżyn/Kamil Leszczyński/Mostostal/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Mariusz Sapikowski/Warta Ciążeń/Dawid Głowacki/Mostostal/ Tomasz Jagodziński/Mostostal / Czarek Maciejewski/Szkółka Drzew/ Błażej Adamczyk/Mostostal/ Maciej Janiak/Fajne Chłopaki/ Krystian Olewski/Korona

1 bramka- Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Paweł Jarecki/Fanatycy/ Maciej Janiak /Warta Ciążeń/Robert Górny /Ergo Hestia/Tomasz Wiśniewski/Fantatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Łukasz Nowaczyk/Mostostal/Cezary Maciejewski/Szkółka Drzew/ Rafał Mikołajczak/ Mielżyn/   Jakub Tylman/K&L Gałęzewice/Łukasz Czajka/Warta Ciążeń/ Tomasz Wiśniewski/Fanatycy/Bartosz Krygier/Korona Ciosna/ Dawid Przybyła/K&L Gałęzewice/ Marcin Kryszak/Warta Ciążeń/ Marcin Lebioda/Mostostal/ Łukasz Gościniak/Fajne Chłopaki/Daniel Głowacki/Fajne Chłopaki/Tomasz Majchrzak/K&L Gałęzewice/ Przemysław Świątnicki/Kanafa Cienin/Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Adrian Wucki/JAH Team/Jakub Młodożeniec/Fanatycy/Rafał Kulczyński/Fanatycy/Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/Dariusz Górny/Ergo Hestia/ Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Tobiasz Miechowicz/Mielżyn/Jakub Błaszczyk/Mielżyn/ Adrian Kruszyński/Orlik Team/ Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/ Przemysław Głowacki/Orlik Team/Damian Jagodziński/Dream Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia/ Mirosław Balcerowski/Szkółka Drzew/ Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Michał Sokołowski/Korona Ciosna/ Mateusz Adamski/Fanatycy/ Marcin Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Eryk Szklarek/Szkółka Drzew/ Patryk Kułaga/Mielżyn/Marcin Rosiński/Szkółka Drzew/

 

 

Czerwone kartki:

2- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Arkadiusz Dąbkiewicz /Warta Ciążeń/ Szymon Michalak /Kanafa/ Daniel Andrzejak /Warta Ciążeń/

 

1- Sławomir Madalski /Dream Team/Kamil Kobzarow /Kanafa Cienin/ Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/  Szymon Michalak/Kanafa Cienin/ Paweł Chmura/Warta Ciążeń/ Damian Mikołajczyk/Dream Team/Grzegorz Urbaniak/K&L Gałęzewice/ Adrian Matuszewski /Mielżyn/

 

Żółte kartki: 

4- Szymon Michalak /Kanafa/ Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/

3- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Tomasz Jagodziński/Mostostal/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/ Daniel Andrzejak /Warta Ciążeń/

2- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/Borys Michalak/Kanafa Cienin/  Marcin Lebioda/Mostostal/ Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/ Łukasz Salski/JAH Team/ Patryk Dolaciński/Mostostal/Mateusz Szczepaniak/JAH Team/Piotr Łabuz/Fajne Chłopaki/ Rafał Budziak/Fanatycy/ Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Sławomir Madalski/Dram Team/ Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Krystian Gabriel/Dream Team/Dawid Knasiewicz/K&L Gałęzewice/ Adrian Matuszewski /Mielżyn/

 

1-Wojciech Deskowski/JAH Team/ Dariusz Górny/Ergo Hestia/Roman Tomczak/ K&L Gałęzewice/ Robert Górny /Ergo Hestia/Artur Nowak/Orlik Team/  Mariusz Bagrowski/Orlik Team/Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Rafał Bociek/Mielżyn/Dawid Pawlak/Orlik Team/  Dawid Kasprowicz/K&L Gałęzewice/Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/ Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/ Przemysław Głowacki/Orlik Team/Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Jarosław Ossuch/Korona Ciosna/ Jan Styrcz/Korona Ciosna/ Jakub Wojciechowski/JAH Team/Łukasz Szygenda /Fanatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa/ Waldemar Kwaśniewski/JAH Team/ Marcin Rosiński /Szkółka Drzew/ Robert Gościmski/Korona/ Mariusz Kaźmierczak/Ergo/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/ Piotr Galant /JAH Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia /Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/ Dawid Borowiec /Orlik Team/Dawid Maroszek/Korona Ciosna/Michał Sokołowski/Korona Ciosna/Robert Gościmski/Korona Ciosna/Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/Dawid Głowacki/Mostostal/Kamil Kobzarow /Kanafa/Patryk Kułaga/Mielżyn/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/ Dawid Idzik/Szkółka Drzew/Kamil Leszczyński/Mostostal/

 

XXII kolejka 08.03.2014

JAH Team-Ergo Hestia3:3 (0:0)

18 min 1:0 Mateusz Szczepaniak, 19 min  2:0 Mateusz Szczepaniak, 20 min 1:2 Patryk Wojciński, 21 min 2:2 Przemysław Prawucki, 23 min 2:3 Patryk Wojciński, 27 min 3:3 Bartosz Binkiewicz, 

 

Orlik Team-Korona Ciosna 3:3 (1:2)

9 min 0:1 Krystian Olewski, 11 min 1:1 Mariusz Bagrowski, 12 min 1:2 Andrzej Kasprzyk, 19 min 2:2 Kamil Sobieraj, 24 min 3:2 Adrian Kociok, 25 min 3:3 Andrzej Kasprzyk 

 

Fajne Chłopaki-K&L Gałęzewice 6:1 (2:0)

2 min 1:0 Sławomir Burdziński, 6 min 2:0 Bartosz Czerwiński, 17 min 3:0 Mariusz Kusiołek, 21 min 3:1 Sławomir Urbaniak. 23 min 4:1 Bartosz Czerwiński, 27 min 5:1 Mariusz Kusiołek, 27 min 6:1 Przemysław Kozłowski 

 

Warta Ciążeń-Mostostal 3:1 (2:0)

7 min 1:0 Paweł Chmura, 8 min 2:0 Piotr Król, 17 min 2:1 Krzysztof Ratajczyk, 22 min 3:1 Paweł Chmura, 

8 min ż. k. Kamil Leszczyński/Mostostal/

16 min, ż. k. Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/

18 min ż .k. (czerwona )Daniel Andrzejak /Warta Ciążeń/

 

Szkółka Drzew-Mielżyn 5:1 (0:0)

22 min 0:1 Dawid Kułaga, 24 min 1:1 Piotr Matuszewski, 26 min 2:1 Łukasz Łodziewski, 26 min 3:1 Michał Andrzejewski, 27 min 4:1 Michał Andrzejewski, 28 min 5:1 Marcin Rosiński, 

16 min ż.k. Dawid Idzik/Szkółka Drzew/

16 min ż.k. Adrian Matuszewski /Mielżyn/

28 min ż.k (czerwona) Adrian Matuszewski /Mielżyn/

 

Kanafa Cienin -Dream Team 6:3 (3:1)

1 min 1:0 Borys Michalak, 8 min 2:0 Borys Michalak, 8 min 2:1 Damian Jagodziński, 9 min 3:1 Bartosz Michalak, 19 min 3:2 Damian Jagodziński, 21 min 4:2 Borys Michalak, 22min 5:2 Borys Michalak, 27 min 6:2 Szymon Stawowy, 28 min 6:3 Damian Jagodziński

4 min ż. k. Sławomir Madalski/Dream Team/

11 min ż. k. Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/

 

XXIII kolejka 09.03.2014

13:15 Szkółka Drzew vs Cienin Zaborny

13:45 Warta Ciążeń vs Śnieżka Relax Mielżyn

14:15 Fajne Chłopaki vs Mostostal Słupca

14:45 Korona Ciosna vs K&L Gałęzewice

15:15 JAH Team vs Orlik Team Słupca

15:45 Fanatycy Cienin vs Ergo Hestia Paruszewo

Dream Team Brudzewo-Pauza

(info W.Lisiak)

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Październik 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny