XXI kolejka strzałkowskiej halówki potwierdziła, jak ważna jest walka o ligowe punkty do samego końca spotkania. Najdobitniej przekonały się o tym Mostostal i Warta Ciążeń.
Pierwsze starcie nieco uśpiło kibiców, a Dream Team Brudzewo bezbramkowo zremisował z Mielżynem. Najlepszą okazję do zdobycia gola miał Dawid Rogacki, który jednak zmarnował idealne podanie od jednego ze swoich kolegów.
Szkółka Drzew prowadziła z Mostostalem już 2:0, kiedy dwie bramki Mirosława Marszałkowskiego doprowadziły do remisu. Ostatecznie po emocjonującym spotkaniu Mostostal wygrał 4:6.
Będąca w nieco słabszej dyspozycji Warta Ciążeń zdołała sięgnąć po komplet punktów. Wszystko dzięki Pawłowi Chmurze, który w meczu z Gałęzewicami gola na wagę zwycięstwa strzelił na 20 sekund przed końcem spotkania.
W-ce lider, czyli Fajne Chłopaki pewnie ograł Orlik Team 3:1. Wprawdzie do 12 minuty było 1:1, jednak niefrasobliwość bramkarza Orlika dała gola Fajnym, co ostatecznie zadecydowało o dalszym przebiegu spotkania.
Na sensację zanosiło się w meczu Korony i Ergo. Lider na początku meczu nie wykorzystał kilku bramkowych sytuacji, a jedna kontra ekipy Korony dała jej prowadzenie. Rzutu karnego dla Paruszewa na bramkę nie zamienił Patryk Wojciński i dopiero trafienie Piotra Będziewskiego w 13 minucie doprowadziło do remisu. Ostatecznie Ergo potwierdziło swoją przewagę wygrywając 1:3.
W ostatnim meczu JAH Team i Fanatycy wystąpili bez zawodników rezerwowych. Lepiej z tej potyczki wyszedł JAH wygrywając 7:4, jednak mimo kontroli nad meczem zawodnicy zwycięskiej drużyny łatwo dali wbić sobie cztery gole, a autorem trzech z nich był Rafał Budziak.
Tabela: M, PKT,B+, B-,
1.Ergo Hestia Paruszewo 20 49 78-29
2. Fajne Chłopaki 19 39 65-51
3. Warta Ciążeń 19 34 69-51
4. JAH Team 19 34 72-45
5. Szkółka Drzew Piotrowice 19 32 59-37
6. Dream Team Brudzewo 20 32 50-42
7. Mostostal Słupca 19 29 46-40
8. Relax Śnieżka Mielżyn 19 28 56-48
9. Orlik Team 20 26 45-48
10. Kanafa Cienin Zaborny 19 24 53-55
11. K& L Gałęzewice 19 18 49-67
12. Korona Ciosna 19 13 31-72
13. Fanatycy Cienin 19 6 32-109
Król strzelców
27 bramek- Paweł Chmura/Warta Ciążeń/
24 bramki- Mateusz Szczepaniak/JAH Team/
22 bramki- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/
20 bramek- Łukasz Mikołajczyk/Korona Ciosna/
17 bramek- Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/
16 bramek- Michał Mielcarek/Szkółka Drzew / Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/
15 bramek- Borys Michalak/Kanafa Cienin/
14 bramek- Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Piotr Będziewski/Ergo Hestia/
13 bramek- Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/ Rafał Budziak/Fanatycy/ Wojciech Deskowski/JAH Team/
12 bramek- / Rafał Bociek/Mielżyn/ Piotr Król/Warta Ciążeń / Mateusz Ludwiczak/ K&L Gałęzewice/
11 bramek- Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Dawid Jagodziński/Dream Team/ Sebastian Nowak /JAH Team / Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/
10 bramek- Krzysztof Kosmala/Mielżyn/ Bartosz Czerwiński/Fajne Chłopaki/
9 bramek- Przemysław Prawucki/Ergo Hestia Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/
8 bramek- Marcin Dobrowolski/Ergo Hestia / Krystian Pokrop/Kanafa Cienin/ Dawid Idzik/Szkółka Drzew/ Dawid Kułaga/Mielżyn/ Arkadiusz Śmiechowski/Fanatycy/
7 bramek- Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Szymon Michalak/Kanafa Cienin/ Jakub Wojciechowski/JAH Team/ Dawid Rogacki/Dream Team/
6 bramek- Krystian Gabriel/Dream Team / Sławomir Urbaniak/K&L Gałęzewice/ Dariusz Majewski/Orlik Team/ Mateusz Ostrowski/Mostostal/
5 bramek- Tomasz Byczek/K&L Gałęzewice/ Przemysław Kozłowski/Fajne Chłopaki/ Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Mariusz Bagrowski/Orlik Team/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/ Paweł Michalak/Kanafa Cienin/ Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Jakub Waszak/Warta Ciążeń/ Damian Janiak/Dream Team/ Patryk Wojciński/Ergo Hestia/ Kamil Sobieraj /Orlik Team/ Marcin Dziewiątka/Warta Ciążeń/ Łukasz Łodziewski/Szkółka Drzew/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/ Damian Michalski/Mielżyn/ Mirosław Marszałkowski/Mostostal/ Adrian Kociok/Orlik Team/
4 bramki- Norbert Podskarbi/Szkółka Drzew/ Piotr Zaborniak/Mielżyn/ Mariusz Kaźmierczak/Ergo Hestia/ Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Grzegorz Kościelski/Dream Team/ Grzegorz Urbaniak/ K&L Gałęzewice/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Bartosz Paszek/Mostostal/ Mateusz Mikołajczyk/Korona Ciosna/ Bartosz Binkiewicz/JAH Team/
3 bramki- Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/ Piotr Jałoszyński/ K&L Gałęzewice/ Marcin Dudziński/Orlik Team/ Artur Michalak/Ergo Hestia/ Adam Brząkowski/JAH Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Michał Młodożeniec/Fanatycy/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Krystian Ziemski/Kanafa/ Dawid Kasprowicz/ K&L Gałęzewice/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Sławomir Madalski/Dream Team/ Adam Robaszkiewicz/JAH Team/ / Piotr Matuszewski/Szkółka Drzew/
2 bramki- Adrian Matuszewski/Mielżyn/ Robert Gościmski/Korona Ciosna/ Piotr Górny/Mostostal/ Robert Stawicki/K&L Gałęzewice/ Piotr Kaźmierczak/Mielżyn/Kamil Leszczyński/Mostostal/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Michał Rzeźnicki/Fajne Chłopaki/ Mariusz Sapikowski/Warta CiążeńDawid Głowacki/Mostostal/ Tomasz Jagodziński/Mostostal / Czarek Maciejewski/Szkółka Drzew/ Błażej Adamczyk/Mostostal/ Maciej Janiak/Fajne Chłopaki/
1 bramka- Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Paweł Jarecki/Fanatycy/ Maciej Janiak /Warta Ciążeń/Robert Górny /Ergo Hestia/Tomasz Wiśniewski/Fantatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Łukasz Nowaczyk/Mostostal/Cezary Maciejewski/Szkółka Drzew/ Rafał Mikołajczak/ Mielżyn/ Jakub Tylman/K&L Gałęzewice/ K&L Gałęzewice/ /Łukasz Czajka/Warta Ciążeń/ Tomasz Wiśniewski/Fanatycy/Bartosz Krygier/Korona Ciosna/ Dawid Przybyła/K&L Gałęzewice/ Marcin Kryszak/Warta Ciążeń/ Marcin Lebioda/Mostostal/ Łukasz Gościniak/Fajne Chłopaki/Daniel Głowacki/Fajne Chłopaki/Tomasz Majchrzak/K&L Gałęzewice/ Przemysław Świątnicki/Kanafa Cienin/Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Michał Rzeźnicki/Fajne Chłopaki/Krystian Olewski/Korona Ciosna/Adrian Wucki/JAH Team/Jakub Młodożeniec/Fanatycy/Rafał Kulczyński/Fanatycy/Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/Dariusz Górny/Ergo Hestia/ Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Tobiasz Miechowicz/Mielżyn/Jakub Błaszczyk/Mielżyn/ Adrian Kruszyński/Orlik Team/ Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/ Przemysław Głowacki/Orlik Team/Damian Jagodziński/Dream Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia/Damian Jagodziński/Dream Team/ Mirosław Balcerowski/Szkółka Drzew/ Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Andrzej Kasprzyk/Korona Ciosna/ Michał Sokołowski/Korona Ciosna/ Mateusz Adamski/Fanatycy/ Marcin Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Eryk Szklarek/Szkółka Drzew/ Patryk Kułaga/Mielżyn/
Czerwone kartki:
2- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Arkadiusz Dąbkiewicz /Warta Ciążeń/ Szymon Michalak /Kanafa/
1- Sławomir Madalski /Dream Team/Kamil Kobzarow /Kanafa Cienin/ Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/ Szymon Michalak/Kanafa Cienin/ Paweł Chmura/Warta Ciążeń/ Damian Mikołajczyk/Dream Team/Grzegorz Urbaniak/K&L Gałęzewice/
Żółte kartki:
4- Szymon Michalak /Kanafa/ Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/
3- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Tomasz Jagodziński/Mostostal/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/
2- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/Borys Michalak/Kanafa Cienin/ Marcin Lebioda/Mostostal/ Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/ Łukasz Salski/JAH Team/ Patryk Dolaciński/Mostostal/Mateusz Szczepaniak/JAH Team/Piotr Łabuz/Fajne Chłopaki/ Rafał Budziak/Fanatycy/ Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Sławomir Madalski/Dram Team/ Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Krystian Gabriel/Dream Team/Dawid Knasiewicz/K&L Gałęzewice/
1-Wojciech Deskowski/JAH Team/ Dariusz Górny/Ergo Hestia/Roman Tomczak/ K&L Gałęzewice/ Robert Górny /Ergo Hestia/Artur Nowak/Orlik Team/ Mariusz Bagrowski/Orlik Team/Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Rafał Bociek/Mielżyn/Dawid Pawlak/Orlik Team/ Dawid Kasprowicz/K&L Gałęzewice/Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/ Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/ Przemysław Głowacki/Orlik Team/Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Jarosław Ossuch/Korona Ciosna/ Jan Styrcz/Korona Ciosna/ Jakub Wojciechowski/JAH Team/Łukasz Szygenda /Fanatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa/ Waldemar Kwaśniewski/JAH Team/ Marcin Rosiński /Szkółka Drzew/ Robert Gościmski/Korona/ Mariusz Kaźmierczak/Ergo/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/ Piotr Galant /JAH Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia /Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/ Dawid Borowiec /Orlik Team/Dawid Maroszek/Korona Ciosna/Michał Sokołowski/Korona Ciosna/Robert Gościmski/Korona Ciosna/Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/Dawid Głowacki/Mostostal/Kamil Kobzarow /Kanafa/Patryk Kułaga/Mielżyn/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/
XXI kolejka 02.03.2014
Dream Team Brudzewo - Śnieżka Relax Mielżyn 0:0
24 min ż.k Tomasz Zaradzki/Dream Team/
Szkółka Drzew - Mostostal Słupca 4:6 (3:3)
2 min 1:0 Piotr Matuszewski, 7 min 2:0 Michał Andrzejewski, 10 min 2:1 Mirosław Marszałkowski, 11 min 2:2 Mirosław Marszałkowski, 12 min 2:3 Krzysztof Ratajczyk, 13 min 3:3 Michał Andrzejewski, 16 min 4:3 Czarek Maciejewski, 23 min 4:4 Błażej Adamczyk, 25 min 4:5 Bartosz Paszek, 28 min 4:6 Krzysztof Ratajczyk,
Warta Ciążeń -K&L Gałęzewice 3:2 (1:1)
4 min 1:0 Daniel Michalak, 13 min 1:1 Mateusz Ludwiczak, 17 min 2:1 Paweł Chmura, 20 min 2:2 Mateusz Ludwiczak, 28 min Paweł Chmura 3:2
9 min ż.k. Dawid Knasiewicz/K&L Gałęzewice/
28 min ż.k Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/
Fajne Chłopaki - Orlik Team Słupca 3:1 (3:1)
7 min 1:0 Maciej Janiak, 11 min 1:1 Adrian Kociok, 12 min 2:1 Tomasz Jagodziński, 13 min 3:1 Tomasz Jagodziński,
21 min ż.k Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/
Korona Ciosna - Ergo Hestia Paruszewo 1:3 (1:1)
6 min 1:0 Mateusz Mikołajczyk, 13 min 1:1 Piotr Będziewski, 21 min 1:2 Rafał Kaźmierczak, 22 min 1:3 Piotr Będziewski,
JAH Team - Fanatycy Cienin 7:4 (2:1)
4 min 1:0 Bartosz Binkiewicz, 13 min 2:0 Mateusz Szczepaniak, 14 min 2:1 Rafał Budziak, 16 min 3:1 Mateusz Szczepaniak,18 min 4:1 Mateusz Szczepaniak, 18 min 5:1 Wojciech Deskowski, 22 min 6:1 Bartosz Binkiewicz, 24 min 6:2 Rafał Budziak, 25 min 6:3 Rafał Budziak, 25 min 6:4 Arkadiusz Śmiechowski, 26 min 7:4 Mateusz Szczepaniak,
Cienin Zaborny –pauza
IX kolejka 08.03.2014(sobota)
14:45 Ergo Hestia Paruszewo- JAH Team
15:15 Orlik Team Słupca - Korona Ciosna
15:45 K&L Gałęzewice - Fajne Chłopaki
16:15 Mostostal Słupca - Warta Ciążeń
16:45 Śnieżka Relax Mielżyn - Szkółka Drzew
17:15 Cienin Zaborny - Dream Team Brudzewo
Fanatycy- Pauza