Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XXI kolejka Ligi

Czcionka:

XXI kolejka strzałkowskiej halówki potwierdziła, jak ważna jest walka o ligowe punkty do samego końca spotkania. Najdobitniej przekonały się o tym Mostostal i Warta Ciążeń.

Pierwsze starcie nieco uśpiło kibiców, a Dream Team Brudzewo bezbramkowo zremisował z Mielżynem. Najlepszą okazję do zdobycia gola miał Dawid Rogacki, który jednak zmarnował idealne podanie od jednego ze swoich kolegów. 

Szkółka Drzew prowadziła z Mostostalem już 2:0, kiedy dwie bramki Mirosława Marszałkowskiego doprowadziły do remisu. Ostatecznie po emocjonującym spotkaniu Mostostal wygrał 4:6. 

Będąca w nieco słabszej dyspozycji Warta Ciążeń zdołała sięgnąć po komplet punktów. Wszystko dzięki Pawłowi Chmurze, który w meczu z Gałęzewicami gola na wagę zwycięstwa strzelił na 20 sekund przed końcem spotkania. 

W-ce lider, czyli Fajne Chłopaki pewnie ograł Orlik Team 3:1. Wprawdzie do 12 minuty było 1:1, jednak niefrasobliwość bramkarza Orlika dała gola Fajnym, co ostatecznie zadecydowało o dalszym przebiegu spotkania. 

Na sensację zanosiło się w meczu Korony i Ergo. Lider na początku meczu nie wykorzystał kilku bramkowych sytuacji, a jedna kontra ekipy Korony dała jej prowadzenie. Rzutu karnego dla Paruszewa na bramkę nie zamienił Patryk Wojciński i dopiero trafienie Piotra Będziewskiego w 13 minucie doprowadziło do remisu. Ostatecznie Ergo potwierdziło swoją przewagę wygrywając 1:3. 

W ostatnim meczu JAH Team i Fanatycy wystąpili bez zawodników rezerwowych. Lepiej z tej potyczki wyszedł JAH wygrywając 7:4, jednak mimo kontroli nad meczem zawodnicy zwycięskiej drużyny łatwo dali wbić sobie cztery gole, a autorem trzech z nich był Rafał Budziak. 

Tabela: M, PKT,B+, B-,

1.Ergo Hestia Paruszewo 20 49 78-29

2. Fajne Chłopaki 19 39 65-51

3. Warta Ciążeń 19 34 69-51

4. JAH Team 19 34 72-45

5. Szkółka Drzew Piotrowice 19 32 59-37

6. Dream Team Brudzewo 20 32 50-42

7. Mostostal Słupca 19 29 46-40

8. Relax Śnieżka Mielżyn 19 28 56-48

9. Orlik Team 20 26 45-48

10. Kanafa Cienin Zaborny 19 24 53-55

11. K& L Gałęzewice 19 18 49-67

12. Korona Ciosna 19 13 31-72

13. Fanatycy Cienin 19 6 32-109

 

Król strzelców

27 bramek- Paweł Chmura/Warta Ciążeń/

24 bramki- Mateusz Szczepaniak/JAH Team/

22 bramki- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/ 

20 bramek- Łukasz Mikołajczyk/Korona Ciosna/ 

17 bramek- Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/

16 bramek- Michał Mielcarek/Szkółka Drzew / Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/

15 bramek- Borys Michalak/Kanafa Cienin/ 

14 bramek- Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Piotr Będziewski/Ergo Hestia/

13 bramek- Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/ Rafał Budziak/Fanatycy/ Wojciech Deskowski/JAH Team/ 

12 bramek- / Rafał Bociek/Mielżyn/ Piotr Król/Warta Ciążeń / Mateusz Ludwiczak/ K&L Gałęzewice/

11 bramek- Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Dawid Jagodziński/Dream Team/ Sebastian Nowak /JAH Team / Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/

10 bramek- Krzysztof Kosmala/Mielżyn/ Bartosz Czerwiński/Fajne Chłopaki/ 

9 bramek- Przemysław Prawucki/Ergo Hestia Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/

8 bramek- Marcin Dobrowolski/Ergo Hestia / Krystian Pokrop/Kanafa Cienin/ Dawid Idzik/Szkółka Drzew/ Dawid Kułaga/Mielżyn/ Arkadiusz Śmiechowski/Fanatycy/

7 bramek- Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Szymon Michalak/Kanafa Cienin/  Jakub Wojciechowski/JAH Team/ Dawid Rogacki/Dream Team/

6 bramek-  Krystian Gabriel/Dream Team / Sławomir Urbaniak/K&L Gałęzewice/ Dariusz Majewski/Orlik Team/ Mateusz Ostrowski/Mostostal/ 

5 bramek-   Tomasz Byczek/K&L Gałęzewice/ Przemysław Kozłowski/Fajne Chłopaki/ Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Mariusz Bagrowski/Orlik Team/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/  Paweł Michalak/Kanafa Cienin/ Łukasz Grzelak/Orlik Team/  Jakub Waszak/Warta Ciążeń/ Damian Janiak/Dream Team/ Patryk Wojciński/Ergo Hestia/ Kamil Sobieraj /Orlik Team/ Marcin Dziewiątka/Warta Ciążeń/ Łukasz Łodziewski/Szkółka Drzew/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/ Damian Michalski/Mielżyn/ Mirosław Marszałkowski/Mostostal/ Adrian Kociok/Orlik Team/

4 bramki-  Norbert Podskarbi/Szkółka Drzew/  Piotr Zaborniak/Mielżyn/ Mariusz Kaźmierczak/Ergo Hestia/ Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Grzegorz Kościelski/Dream Team/ Grzegorz Urbaniak/ K&L Gałęzewice/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Bartosz Paszek/Mostostal/ Mateusz Mikołajczyk/Korona Ciosna/ Bartosz Binkiewicz/JAH Team/

3 bramki-   Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/ Piotr Jałoszyński/ K&L Gałęzewice/ Marcin Dudziński/Orlik Team/ Artur Michalak/Ergo Hestia/ Adam Brząkowski/JAH Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Michał Młodożeniec/Fanatycy/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Krystian Ziemski/Kanafa/ Dawid Kasprowicz/ K&L Gałęzewice/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Sławomir Madalski/Dream Team/ Adam Robaszkiewicz/JAH Team/ / Piotr Matuszewski/Szkółka Drzew/

2 bramki- Adrian Matuszewski/Mielżyn/ Robert Gościmski/Korona Ciosna/  Piotr Górny/Mostostal/ Robert Stawicki/K&L Gałęzewice/ Piotr Kaźmierczak/Mielżyn/Kamil Leszczyński/Mostostal/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Michał Rzeźnicki/Fajne Chłopaki/ Mariusz Sapikowski/Warta CiążeńDawid Głowacki/Mostostal/ Tomasz Jagodziński/Mostostal / Czarek Maciejewski/Szkółka Drzew/ Błażej Adamczyk/Mostostal/ Maciej Janiak/Fajne Chłopaki/ 

1 bramka- Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Paweł Jarecki/Fanatycy/ Maciej Janiak /Warta Ciążeń/Robert Górny /Ergo Hestia/Tomasz Wiśniewski/Fantatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa Cienin/ Łukasz Nowaczyk/Mostostal/Cezary Maciejewski/Szkółka Drzew/ Rafał Mikołajczak/ Mielżyn/   Jakub Tylman/K&L Gałęzewice/ K&L Gałęzewice/ /Łukasz Czajka/Warta Ciążeń/ Tomasz Wiśniewski/Fanatycy/Bartosz Krygier/Korona Ciosna/ Dawid Przybyła/K&L Gałęzewice/ Marcin Kryszak/Warta Ciążeń/ Marcin Lebioda/Mostostal/ Łukasz Gościniak/Fajne Chłopaki/Daniel Głowacki/Fajne Chłopaki/Tomasz Majchrzak/K&L Gałęzewice/ Przemysław Świątnicki/Kanafa Cienin/Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Michał Rzeźnicki/Fajne Chłopaki/Krystian Olewski/Korona Ciosna/Adrian Wucki/JAH Team/Jakub Młodożeniec/Fanatycy/Rafał Kulczyński/Fanatycy/Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/Dariusz Górny/Ergo Hestia/ Daniel Grobelny/Fajne Chłopaki/ Tobiasz Miechowicz/Mielżyn/Jakub Błaszczyk/Mielżyn/ Adrian Kruszyński/Orlik Team/ Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/ Przemysław Głowacki/Orlik Team/Damian Jagodziński/Dream Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia/Damian Jagodziński/Dream Team/ Mirosław Balcerowski/Szkółka Drzew/ Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/ Andrzej Kasprzyk/Korona Ciosna/ Michał Sokołowski/Korona Ciosna/ Mateusz Adamski/Fanatycy/ Marcin Kusiołek/Fajne Chłopaki/ Eryk Szklarek/Szkółka Drzew/ Patryk Kułaga/Mielżyn/

Czerwone kartki:

2- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Łukasz Salski/JAH Team/ Arkadiusz Dąbkiewicz /Warta Ciążeń/ Szymon Michalak /Kanafa/

1- Sławomir Madalski /Dream Team/Kamil Kobzarow /Kanafa Cienin/ Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/  Szymon Michalak/Kanafa Cienin/ Paweł Chmura/Warta Ciążeń/ Damian Mikołajczyk/Dream Team/Grzegorz Urbaniak/K&L Gałęzewice/

Żółte kartki: 

4- Szymon Michalak /Kanafa/ Mariusz Kusiołek/Fajne Chłopaki/

3- Łukasz Grzelak/Orlik Team/ Tomasz Jagodziński/Mostostal/ Szymon Stawowy/Kanafa Cienin/

2- Rafał Kaźmierczak/Ergo Hestia/Borys Michalak/Kanafa Cienin/  Marcin Lebioda/Mostostal/ Michał Andrzejewski/Szkółka Drzew/ Łukasz Salski/JAH Team/ Patryk Dolaciński/Mostostal/Mateusz Szczepaniak/JAH Team/Piotr Łabuz/Fajne Chłopaki/ Rafał Budziak/Fanatycy/ Przemysław Wiśniewski/Ergo Hestia/ Sławomir Madalski/Dram Team/ Daniel Michalak/Warta Ciążeń/ Krystian Gabriel/Dream Team/Dawid Knasiewicz/K&L Gałęzewice/

1-Wojciech Deskowski/JAH Team/ Dariusz Górny/Ergo Hestia/Roman Tomczak/ K&L Gałęzewice/ Robert Górny /Ergo Hestia/Artur Nowak/Orlik Team/  Mariusz Bagrowski/Orlik Team/Tomasz Dylewski/Mielżyn/ Rafał Bociek/Mielżyn/Dawid Pawlak/Orlik Team/  Dawid Kasprowicz/K&L Gałęzewice/Bartosz Michalak/Kanafa Cienin/Remigiusz Maćkowiak/Orlik Team/ Jakub Krzysztoń/K&L Gałęzewice/ Przemysław Głowacki/Orlik Team/Jarosław Chyblewski/Dream Team/ Jarosław Ossuch/Korona Ciosna/ Jan Styrcz/Korona Ciosna/ Jakub Wojciechowski/JAH Team/Łukasz Szygenda /Fanatycy/ Marcin Mroczkowski/Kanafa/ Waldemar Kwaśniewski/JAH Team/ Marcin Rosiński /Szkółka Drzew/ Robert Gościmski/Korona/ Mariusz Kaźmierczak/Ergo/ Mateusz Błaszczyk/Mielżyn/Krzysztof Ratajczyk/Mostostal/ Marcin Borowski/K&L Gałęzewice/ Kamil Kraśniewski/Orlik Team/ Przemysław Prawucki/Ergo Hestia/ Piotr Galant /JAH Team/ Sławomir Zieliński/Ergo Hestia /Mirosław Balcerowski/Ergo Hestia/ Dawid Borowiec /Orlik Team/Dawid Maroszek/Korona Ciosna/Michał Sokołowski/Korona Ciosna/Robert Gościmski/Korona Ciosna/Tomasz Jagodziński/Fajne Chłopaki/Dawid Głowacki/Mostostal/Kamil Kobzarow /Kanafa/Patryk Kułaga/Mielżyn/ Tomasz Zaradzki/Dream Team/ Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/

 

XXI kolejka 02.03.2014

Dream Team Brudzewo - Śnieżka Relax Mielżyn 0:0 

24 min ż.k Tomasz Zaradzki/Dream Team/

 

Szkółka Drzew - Mostostal Słupca 4:6  (3:3)

2 min 1:0 Piotr Matuszewski, 7 min 2:0 Michał Andrzejewski, 10 min 2:1 Mirosław Marszałkowski, 11 min 2:2 Mirosław Marszałkowski, 12 min 2:3 Krzysztof Ratajczyk, 13 min 3:3 Michał Andrzejewski, 16 min 4:3 Czarek Maciejewski, 23 min 4:4 Błażej Adamczyk, 25 min 4:5 Bartosz Paszek, 28 min 4:6 Krzysztof Ratajczyk, 

 

Warta Ciążeń -K&L Gałęzewice 3:2  (1:1)

4 min 1:0 Daniel Michalak, 13 min 1:1 Mateusz Ludwiczak, 17 min 2:1 Paweł Chmura, 20 min 2:2 Mateusz Ludwiczak, 28 min Paweł Chmura 3:2

9 min ż.k. Dawid Knasiewicz/K&L Gałęzewice/

28 min ż.k Daniel Andrzejak/Warta Ciążeń/

 

Fajne Chłopaki -  Orlik Team Słupca 3:1 (3:1)

7 min 1:0 Maciej Janiak, 11 min 1:1 Adrian Kociok, 12 min 2:1 Tomasz Jagodziński, 13 min 3:1 Tomasz Jagodziński, 

21 min ż.k Sławomir Burdziński/Fajne Chłopaki/

 

Korona Ciosna - Ergo Hestia Paruszewo 1:3 (1:1)

6 min 1:0 Mateusz Mikołajczyk, 13 min 1:1 Piotr Będziewski, 21 min 1:2 Rafał Kaźmierczak, 22 min 1:3 Piotr Będziewski, 

 

JAH Team - Fanatycy Cienin 7:4 (2:1)

4 min 1:0 Bartosz Binkiewicz, 13 min 2:0 Mateusz Szczepaniak, 14 min 2:1 Rafał Budziak, 16 min 3:1 Mateusz Szczepaniak,18 min 4:1 Mateusz Szczepaniak, 18 min 5:1 Wojciech Deskowski, 22 min 6:1 Bartosz Binkiewicz, 24 min 6:2 Rafał Budziak, 25 min 6:3 Rafał Budziak, 25 min 6:4 Arkadiusz Śmiechowski, 26 min 7:4 Mateusz Szczepaniak, 

Cienin Zaborny –pauza

 

IX kolejka 08.03.2014(sobota)

14:45 Ergo Hestia Paruszewo- JAH Team

15:15 Orlik Team Słupca - Korona Ciosna

15:45 K&L Gałęzewice - Fajne Chłopaki

16:15 Mostostal Słupca - Warta Ciążeń

16:45 Śnieżka Relax Mielżyn - Szkółka Drzew

17:15 Cienin Zaborny - Dream Team Brudzewo 

Fanatycy- Pauza

XXI Kolejka Halówki

Utworzono dnia 09.03.2014, 19:28

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Październik 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny